Linksmybės.

Visa, kas nesusiję su medžiokle.
Сообщения не связанные с охотой.
tomass
Jaunas medžiotojas
Jaunas medžiotojas
Posts: 336
Joined: 2007-Jun-22 16:43
Location: marijampole

Re: Linksmybės.

Post by tomass »

:ROFL: :lol: :good:
medzioklis
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 1238
Joined: 2006-Sep-06 12:13
Location: Trakai

Re: Linksmybės.

Post by medzioklis »

Mes visi uz alu :D :lol: :ROFL:
User avatar
CHloras
Varovas
Varovas
Posts: 25
Joined: 2006-Aug-21 10:36
Location: Vilnius

Re: Linksmybės.

Post by CHloras »

Ziuriu Oxota i Rybalka, juokas ima negaliu...
Rusai tarptautineje medziokles parodoje...
Vien tik zalios liemenes ant baltu marskiniu - neuzteko... reikia dar, kad butu orginaliau :)
nebutu rusai..

Image

Image

:cool:
User avatar
GRIZLEY
Super Men
Super Men
Posts: 1884
Joined: 2008-Jan-01 23:12
Location: vilnius

Re: Linksmybės.

Post by GRIZLEY »

nu jo pas mus irgi uztenka kadru per visokiausias parodas,bet kam nereikia tas ir nefotografuoja
Kas globoja, tas ir medžioja
User avatar
CHloras
Varovas
Varovas
Posts: 25
Joined: 2006-Aug-21 10:36
Location: Vilnius

Re: Linksmybės.

Post by CHloras »

Uztenka gal ir pas mus, bet jis tai ne siaip kadras.
Jis filminasi telikui.
:cool:
GRIZLEY wrote:nu jo pas mus irgi uztenka kadru per visokiausias parodas,bet kam nereikia tas ir nefotografuoja
User avatar
Strelcius
Super Men
Super Men
Posts: 3719
Joined: 2006-Aug-01 21:30
Location: Kaunas
Contact:

Re: Linksmybės.

Post by Strelcius »

umom rosiju neponetj :D
Lietuvis
User avatar
mantolia
Varovas
Varovas
Posts: 37
Joined: 2007-Apr-04 20:19
Location: Vilniaus raj.

Re: Linksmybės.

Post by mantolia »

Gerulis :ROFL: :ROFL:
272034.jpg
Kai užaugsiu, būsiu medžiotojas !!!
User avatar
medziotojas
Administratorius
Administratorius
Posts: 19456
Joined: 2006-Jul-07 00:32
Location: Vilnius

Re: Linksmybės.

Post by medziotojas »

Valiooooooo :Yahoo!: tapau pasakiškai turtingas :Yahoo!: :Yahoo!: :Yahoo!: :beer:


Mr. Dalvin Brown
rodyti išsamią informaciją 03:27 (Prieš 5 val.) Atsakyti



Sveikinimas Jums,

My name is Mr Dalvin Brown skyriai vadybininkas NatWest banko Jungtinė Karalystė, aš čia prašyti Jūsų griežtai pasitikėjimą gerą verslo sandoris yra susijęs su didelę pinigų sumą iš mirusio užsienio klientų Vėla p. Thompson Morrison; mirė kartu su jo šeimos avia bilietai Aliaskos avialinijos Skrydis 261 kuri sudaužė 31 sausio 2000

Jis deponuojamas šis lėšų suma iš (dvylika milijonų penkis šimtus tūkstančių JAV dolerių) $ 12.5m saugiai palaikyti banko čia Londonas. Anksčiau mūsų archyvuojamos įrašas rodo, kad fondas buvo faktiškai už projektą jis norėjo pradėti netolimoje ateityje (kelių milijonų dolerių plieno sodinti Florida, JAV) iki jo staigaus ir nesavalaikių mirties.

Nuo jo mirties, nė vienas jo santykiai arba kitos iš-ukas turi pateikti pretenzijas šį fondą kaip įpėdinis. Dabar mūsų banke buvo laukti bet artimiesiems ateiti-už ieškinį, bet niekas nuveikė, kad. Aš asmeniškai pralaimėjo bylą ieškant giminių 2 metus dabar, aš prašyti jūsų sutikimo pateikti Jums kaip Giminaitis / Ar Gavėjo prie mirusiojo, nes mano banko nebus grąžinti pinigus, jeigu kas nors kreipiasi dėl reikalavimo kitos iš -iukas prie mirusiojo, kaip nurodyta mūsų veiklos gaires.

Prašome aš skubiai reikia Jūsų bendradarbiavimo, nes aš nenoriu, kad šis pinigų eiti į banko iždo. JK bankų politika ir gairės reikalauja, kad visi nieodebrane pinigų priklausančių mirusio asmens už laikotarpį nuo 9 metų, bus perkelta į bankų Iždo kaip nieodebrane skolos. Pasirinkimas susisiekti jums sukėlė nuo geografinio pobūdžio, kur jūs gyvenate, ypač dėl jautrumo sandoris.

Aš reikalauja, kad dabar jūsų sąžiningai bendradarbiavimo, konfidencialumo ir pasitikėjimą, leidžia mums pamatyti šią operaciją per. Aš garantuoja Jums, kad tai bus atliekama pagal teisėto susitarimo, kad bus apsaugoti nuo bet kokios priežasties būtų nusižengta įstatymui. Tai bus išmokėta ar bendrų šių procentais, 60% man ir 40% jums.

1. Vardas:
2. Jūsų privatus judrusis telefono numeris efektyvios komunikacijos:
3. Jūsų kontaktai Adresas:
4. Amžius / lytis:
5. Užsiėmimas:

Nuoširdžiausi linkėjimai,
P. Dalvin Brown


Na bliamaba dabar skolas atiduosiu :twisted: .
Paklausite - o kiti ??? O kiti palauks :roll:
Medžioklė visą laiką yra, šiek tiek, paslaptinga !
Daugelį neišspręstų klausimų galime išspręsti, jei juos užmirštume ir išvažiuotume medžioti.
"Mes medžiojame ne todėl, kad žudytume, o žudome, kad medžiotume"
Ortegas Gasetas
User avatar
medziotojas
Administratorius
Administratorius
Posts: 19456
Joined: 2006-Jul-07 00:32
Location: Vilnius

Re: Linksmybės.

Post by medziotojas »

Atraskite 10 skirtumų :ROFL:
panasumai.jpg
Medžioklė visą laiką yra, šiek tiek, paslaptinga !
Daugelį neišspręstų klausimų galime išspręsti, jei juos užmirštume ir išvažiuotume medžioti.
"Mes medžiojame ne todėl, kad žudytume, o žudome, kad medžiotume"
Ortegas Gasetas
User avatar
xginta
Varovas
Varovas
Posts: 27
Joined: 2009-Jan-19 15:13
Location: Jonava/Kaunas

Re: Linksmybės.

Post by xginta »

geras :ROFL:
User avatar
Ramas
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 647
Joined: 2006-Jul-06 02:45
Location: Vilnius - Kaunas

Re: Linksmybės.

Post by Ramas »

Stovi sankryžoje policininkas ant arklio. Prie jo privažiuoja vaikas ant naujo blizgančio dviračio. Policininkas sako tam berniukui:
- Gražus dviratis. Gavai jį nuo Kalėdų senelio?
- Taaaaaip..
- Tai kitais metais pasakyk jam, kad atneštų tau ir žibintą tam dviračiui - pasakė policininkas ir išrašė vaikui baudą, dėl to, kad jo dviratis be šviesų. Vaikas paėmė baudos lapelį ir sako policininkui:
- Gražus arklys. Ar jūs jį gavot nuo Kalėdų senio?
Patenkintas policininkas sako:
- Taip.
- Tai kitais metais pasakyk Kalėdų seniui, kad tam arkliui duotu b**i tarp kojų, o ne ant nugaros.



Atvažiuoja į polikliniką moteriškė iš Šalčininkų rajono, pirmo sutikto gydytojo klausia:
- Man reikia pas zubnyką.
- Gal pas stomatologą?
- O očnykas ar šiandien priima?
- Klausiat apie okulistą?
- O jūs pats kuo dirbat?
- Jūsų žodžiais tariant, dirbu pizduku. O šiaip tai aš ginekologas.


Hyper marketas, prie kasos stovi prekes išsikrovusi ant "takelio" gana jauna
moteris, už jos - gana patrauklus vyriškis, ant "takelio" pasidėjęs vienui
vienintelį pirkinį - dešimtikilograminį paketą sauso šunų ėdalo. Moteris
atsisuka, nužvelgia vyro pirkinį ir saldžiu balseliu klausia:
- Jūs turbūt šunį turite?
Vyriškis, pagalvojęs, ar gali būti dar durnesnių klausimų tokį pirkinį
perkančiam asmeniui, atsako:
- Ne. Laikausi specialios dietos.
Moteris susidomi:
- Tikrai? Ir padeda?
- Žinoma. Pati žinote - minimalus kiekis riebalų, daug vitaminų, mineralų.
Per mėnesį 30 kg numečiau. Ir beje, net į ligoninę dėl tos dietos patekau.
Moteris, dar smarkiau susidomėjusi:
- Ką, toks staigus efektas?
- Ne. Tiesiog pradėjau vidury gatvės kiaušinius laižytis, tai mašina
nutrenkė.
Medziokle - gyvenimo budas.
Vegetaras - isvertus is lotynu kalbos, blogas medziotojas.....
User avatar
medziotojas
Administratorius
Administratorius
Posts: 19456
Joined: 2006-Jul-07 00:32
Location: Vilnius

Re: Linksmybės.

Post by medziotojas »

Gerų čia Ramas pavarė :ROFL:
Medžioklė visą laiką yra, šiek tiek, paslaptinga !
Daugelį neišspręstų klausimų galime išspręsti, jei juos užmirštume ir išvažiuotume medžioti.
"Mes medžiojame ne todėl, kad žudytume, o žudome, kad medžiotume"
Ortegas Gasetas
User avatar
medziotojas
Administratorius
Administratorius
Posts: 19456
Joined: 2006-Jul-07 00:32
Location: Vilnius

Re: Linksmybės.

Post by medziotojas »

Matyt priaugo palūkanos :ROFL: atkreipkite dėmesį į sumas :ROFL: :ROFL: :ROFL:


Sveikinimas Jums,

My name is Mr Dalvin Brown skyriai vadybininkas NatWest banko Jungtine Karalyste, aš cia prašyti Jusu griežtai pasitikejima gera verslo sandoris yra susijes su didele pinigu suma iš mirusio užsienio klientu Vela p. Thompson Morrison; mire kartu su jo šeimos avia bilietai Aliaskos avialinijos Skrydis 261 kuri
sudauže 31 sausio 2000

Jis deponuojamas šis lešu suma iš (Šešiolika milijonu penkis šimtus tukstanciu JAV doleriu) $ 16.5m saugiai palaikyti banko cia Londonas. Anksciau musu archyvuojamos irašas rodo, kad fondas buvo faktiškai už projekta jis norejo pradeti netolimoje ateityje (keliu milijonu doleriu plieno sodinti Florida, JAV) iki jo staigaus ir nesavalaikiu mirties.

Nuo jo mirties, ne vienas jo santykiai arba kitos iš-ukas turi pateikti pretenzijas ši fonda kaip ipedinis. Dabar musu banke buvo laukti bet artimiesiems ateiti-už ieškini, bet niekas nuveike, kad. Aš asmeniškai pralaimejo byla ieškant giminiu 2 metus dabar, aš prašyti jusu sutikimo pateikti Jums kaip Giminaitis / Ar Gavejo prie mirusiojo, nes mano banko nebus gražinti pinigus, jeigu kas nors kreipiasi del reikalavimo kitos iš -iukas prie mirusiojo, kaip nurodyta musu veiklos gaires.

Prašome aš skubiai reikia Jusu bendradarbiavimo, nes aš nenoriu, kad šis pinigu eiti i banko iždo. JK banku politika ir gaires reikalauja, kad visi nieodebrane pinigu priklausanciu mirusio asmens už laikotarpi nuo 9 metu, bus perkelta i banku Iždo kaip nieodebrane skolos. Pasirinkimas susisiekti jums sukele nuo geografinio pobudžio, kur jus gyvenate, ypac del jautrumo sandoris.

Aš reikalauja, kad dabar jusu sažiningai bendradarbiavimo, konfidencialumo ir pasitikejima, leidžia mums pamatyti šia operacija per. Aš garantuoja Jums, kad tai bus atliekama pagal teiseto susitarimo, kad bus apsaugoti nuo bet kokios priežasties butu nusižengta istatymui. Tai bus išmoketa ar bendru šiu procentais, 60% man ir 40% jums.

1. Vardas:
2. Jusu privatus judrusis telefono numeris efektyvios komunikacijos:
3. Jusu kontaktai Adresas:
4. Amžius / lytis:
5. Užsiemimas:

Nuoširdžiausi linkejimai,
P. Dalvin Brown
Medžioklė visą laiką yra, šiek tiek, paslaptinga !
Daugelį neišspręstų klausimų galime išspręsti, jei juos užmirštume ir išvažiuotume medžioti.
"Mes medžiojame ne todėl, kad žudytume, o žudome, kad medžiotume"
Ortegas Gasetas
User avatar
medziotojas
Administratorius
Administratorius
Posts: 19456
Joined: 2006-Jul-07 00:32
Location: Vilnius

Re: Linksmybės.

Post by medziotojas »

Gal sakau 30-06 padėtų palikimą iš Londono padėt pasijamt :D
Medžioklė visą laiką yra, šiek tiek, paslaptinga !
Daugelį neišspręstų klausimų galime išspręsti, jei juos užmirštume ir išvažiuotume medžioti.
"Mes medžiojame ne todėl, kad žudytume, o žudome, kad medžiotume"
Ortegas Gasetas
User avatar
marcco
Super Men
Super Men
Posts: 1684
Joined: 2006-Oct-06 13:03
Location: Šiauliai

Re: Linksmybės.

Post by marcco »

Dviejų karvių principu aiskinamos klasikinės politinės teorijos bei pasaulio šalių ekonominiai principai.
Įdomiausios politinių teorijų ištraukos:

Socializmas:
Turite dvi karves. Vieną jų atiduodate kaimynui.

Komunizmas:
Turite dvi karves. Valdžia pasiima jas abi ir duoda jums šiek tiek pieno.

Fašizmas:
Turite dvi karves. Valdžia pasiima jas abi ir parduoda jums šiek tiek pieno.

Nacizmas:
Turite dvi karves. Valdžia pasiima jas abi ir jus nušauna.

Biurokratija:
Turite dvi karves. Valdžia jas pasiima, vieną nušauna, kitą melžia, o pieną išmeta lauk.

Ekonominiai korporacijų ypatumai skirtingose valstybėse (ištraukos):

Amerikiečių korporacija:
Turite dvi karves. Vieną parduodate, o kitą priverčiate duoti pieno už keturias. Vėliau pasisamdote konsultantą, kad ištirtų, kodėl karvė pakratė kojas.

Japonų korporacija:
Turite dvi karves. Perkuriate jas, kad būtų aštuonis kartus mažesnės, nei paprastos karvės, ir duotų dvidešimt kartų daugiau pieno. Tada sukuriate šaunų animacinės karvės įvaizdį, pavadintą „Karviakimon“, kurį siūlote viso pasaulio rinkoms.

Vokiečių korporacija:
Turite dvi karves. Perkonstruojate jas, kad gyventų šimtą metų, valgytų kartą per mėnesį ir pasimelžtų pačios.

Italų korporacija:
Turite dvi karves, bet nežinote, kur jos. Nusprendžiate eiti pietauti.

Rusų korporacija:
Turite dvi karves. Suskaičiuojate jas ir paaiškėja, kad turite penkias karves. Dar kartą paskaičiuojate ir paaiškėja, kad turite 42 karves. Skaičiuojate vėl ir pamatote, kad turite dvi karves. Nustojate skaičiuoti karves ir atsidarote dar butelį degtinės.

Šveicarų korporacija:
Turite 5000 karvių. Nei viena jums nepriklauso. Jų savininkai moka jums už jų laikymą.

Kinų korporacija:
Turite dvi karves. Jas melžia 300 žmonių. Teigiate, kad visi turi darbą, ir esate stiprus galvijų produkcijos gamintojas. Areštuojate korespondentą, kuris aprašė tikrąją situaciją.

Britų korporacija:
Turite dvi karves. Jos abi yra išprotėjusios.

Irakiečių korporacija:
Visi mano, kad turite daugybę karvių. Sakote jiems, kad neturite jokių karvių. Niekas jumis netiki, tad ima jus bombarduoti ir įsiveržia į jūsų šalį. Jūs vis dar neturite jokių karvių, bet dabar bent jau esate demokratijos dalis!

Lietuvių korporacija
Turite dvi karves. Tą, kuri ganosi Ignalinoje, nušaunate, nes kažkas iš ES jums taip liepė. Antrą (iš Mažeikių) parduodate lenkams. Dabar jūs perkate pieną iš užsienio.

:lol:
Post Reply