Atostogos

Visa, kas nesusiję su medžiokle.
Сообщения не связанные с охотой.
fukas
Administratorius
Administratorius
Posts: 2774
Joined: 2006-Jul-07 18:46
Location: Marijampolė

Re: Atostogos

Post by fukas »

Giesa wrote:Grazus vaizdelis :good: fukai kur cia taip grazu?
Austrijos Alpės
User avatar
Kęstutis
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 606
Joined: 2006-Nov-24 13:25
Location: Kaunas

Re: Atostogos

Post by Kęstutis »

Su pergalės diena :)
f1.jpg
f2.jpg
f3.jpg
f4.jpg
f5.jpg
Briedis
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 877
Joined: 2006-Aug-02 11:58
Location: Vilnius

Re: Atostogos

Post by Briedis »

Paskutine foto man labiausiai patiko :)
Tiesa, kaip moteris: nuoga gražiausia
User avatar
30-06
Administratorius
Administratorius
Posts: 2079
Joined: 2006-Jul-07 20:49
Location: Vilnius

Re: Atostogos

Post by 30-06 »

:pardon: Tai va-viskas prasidejo mazdaug taip :roll: .
Ziuriu,kad vasarai artejant, seimyna kazkokia nerami pasdare :twisted: .Sako,gana jau cia tevai dirbt,reik "zmoniskai" ir pailset %) .Na,to "zmonisko",ju pageidaujamo, poilsio modeli as kazkaip puikiai isivaizduoju.Tik vadinu ji kiek kitaip.Labiau jis man primena "kiauliska" modeli.Tipa,guliu,nieko neveikiu,sonus ant saules skrudinu i psio. Ale ku gi darysi :pardon: ,negi priesinsies,kaip ne kaip savi zmogai :friends: .Gerai sakau,varom.Maniske O:-) kaip mat prasisuka ir po poros dienu jau kisa panosen bilietus i issvajotaji roju kuris vadinas "Bodrum Holiday resorts & spa" ir randasi turkyne prie Egejo juros :Yahoo!: .I kompanija dar prikalbina mano draugelio zmona.A kur zmona ten ir draugelis su 2,5 metu kinderiu. :twisted: .Vis bus su kuo alu gert.Tuo labiau, sako,kad visi pasarai ir gerimai iskaiciuoti in kaina.Kelio atgalios neber :no: .Beliko sulaukt tos dienos.
Ir stai ji atejo :cool: .Susmetam lagaminus i masina,uzlekiam draugelio seimynos ir jau birbiam link oro uosto.Moteriskes net savam kaily nenustygsta.Kur gi ne :roll: .Sitiek nauju skurliu prisipirkta,kad norint visus pademonstruot,tektu kas penkiolika minuciu persirenginet %) .A man kazko nuotaika pradeda gadytis nes jauciu kylancia temperatura :no: .Va tau,kad nori.Desimt metu net rimtesne sloga nebuvo prikibus,a cia, tokiu dziaugsmingu momentu kazkokia zaraza nagus kist pradejo :evil: .Ale nieko,sakau oro uoste nuspirksiu kokio visagalio paracetamolio ir gerokai uzsersiu ta bjaurybe.Paziuresim kas ka.Taip ir padarau.Lektuve da pakartoju,bet turkyne,kuriame nakciu +20, nusleidziu besikratydamas nuo salcio.da ir gerkle gerokai uzskaudo :shock: .Ale baikis.......kaip nors issikapstysim :wink: .Sugriunam autobusan ir jau dardam in ta tingiu parsu ferma :good: .
DSCN1817.JPG
DSCN1811.JPG
366.jpg
.Kaip ir priklauso,gaunam po naktini garda miegui,parodo mums kur yr idestytos seryklos ir girdyklos,pasako,kad norint uzsiimt geresnes dienines gulyklas reik anksciau atsikelt.Sako,kad cia net zaislu ir pramogu esama :shock: .Nu..... bendrai ko gi cia stebetis :roll: .Pagal EU direktyvas daba koznas parsas tur turet savam garde zaislu.Taip,kad viskas auksciausiam lygy :good: .
Griunam miegot,kad is pat ryto jau galetumem atsiduoti tingiam gyvenimui.Noretum :idd24: .Nakciu krataus kaip epuses lapas.Paklodes slapios nuo prakaito.Uzmigt nelabai eina :sorry: .Ryte seimyna lekia maitintis, as guliu :c08: .Per pietus guliu :c08: .Maitinuosi paracetamoliu ir aspirinu pakaitomis :bad: .Vakare pajuntu,kad temperaturos kaip ir neber.Nu dabar tai pagyvensim :Yahoo!: .Draugelis tuo,kad as jau lipsiu is lovos ir eisiu vakarieniaut,apsidziaugia labiau nei as ir mano zmona kartu sudejus :D .Alaus juros a ner su kuo gert :x .Daug nesibrangines laikau jam kompanija.Nuo dusios prisivanoju visokiu turkisku mandrybiu :c24: .Gyvenime tokiu nebuvau regejes :shock: .Serykloj primaisyta ivairiu rusiu siloso loviai .Ir su pomidorais,ir su visokiais pipirais,zolem nei matytom nei girdetom.Prikrauta mesu,suriu,vaisiu,pyragu, ir dar begales visokio edesio,kad neduok die nesublogtum.Grizus namo pirstais visi uzbadytu :pardon: .Sunelis nuo manes neatsilieka.Uzkrauna gerai pyragu,po to sluoksni mesos,po to picos,ant virsaus vistienos po to vel pyragu :bad: .Po poros valandu is tualeto neislenda :D .
Zodziu,prisragavom uzjurio stebuklu,pripylem pilvus alaus lig pat virsaus,paganem akis i ivairiu spalvu,issipuosusius kiaulinus su kiaulaitem besitrinancius aplink,ir staiga draugelis pareiskia,kad gali lagamine surugt atsiveztas litras brendzio :crazy: .As jam kazkaip iskart pritariu,ka gali nutikt tokia nelaime ir ,kad but didziulis griekas jei taip nutiktu :oops: . Moteriskiu veideliais nuslenka paniekos seseliai,bet mums :friends: , po kokiu trejetos litru alaus tai jau ne kazi koks rodiklis :oops: .Stojames,ir varom i musu naktinio gardo terasa su vaizdu i melyna jura,tvarkyt to pavojuj atsidurusio gerimo :icc07: .Belipant i kalna, staiga man kazkaip keistai uztirpo priekines kanopeles.Toks jausmas lyg kas dar ir dilgelem but per nagas persniojys.Uzlipam terason,atkorkyjam ta brendi,po truputi guksnojam a tuo tarpu ant "grebliu" vis labiau ryskeja kazi kokie nieztintys spuogai.Ir dar taip intesyviai :shock: .Baikis.....ryt praeis :beer: .Tada as dar net nenujauciau,kad dzievulis man sitam tinginiaujanciu kiaulinu rojuj numates ypatinga vaidmeni :twisted: .Kaip ir kiekvienoj normalioj fermoj,taip ir cia ,turi but koks nupiepes ,spuoguotas-niezuotas,parsiukas-skurdukas :bad: .Nezinau uz kokius griekus tam vaidmeniui buvau pasirinktas as :twisted: .
Prabundu paryciais su skaudanciais kulnais.Kas cia do chernia.Kur cia tuos kulnus prisitryniau???Aisiu tulikan,ir sviesoj apsiziuresiu.Bandau stotis ir.........a tuuuuuuuu.......jaaaaa..byyyyyyy.......tute :evil: .Nepastoviu,bo atrodo,kad pedas kas su lietlempe apsvilino :cry: .Siaip ne taip,ant pirstu galu (nes maziau skauda) nuslenku vonion ir pasiziurejes i savo visas keturias galunes nusgastu :icc09: Kojos iki kulksniu ir rankos iki riesu apvilktos kazi kokia rupuzes oda :shock: .Po apatine lupa ant smakro pridyge slapiu sasu.Viskas sutine,nuseta puslem,kurios,kiekviena atskirai sopa taip,lyg kas but toj vietoj cigarete uzgesines :cry: .Pyyyyyyzzzzzz...........ec atsiprasant :evil: .Apdovanojo dzievulis snukio ir kanopu liga :o .Grait perkratau smegeninej ziniu likucius,ir kadangi kazkada baigiau kiauliu medicina,neuzilgo ,pats sau nusistatau diagnoze.Griebe mane dilgeline.Uzedziau kazko egzotisko,kas mano lietuviskam organizmui,nepratusiam prie mandrybiu o labai nepatiko,ir jis nusprende gintis sukeldamas alergine reakcija :crazy: .Labai dekui jam :x .Susikele seimyna.Brungioji pamaciusi mani pradejo intesyviai,instinktyviai kasytis ir vaiksciot kambario pakrasciais.Klausinejo,ar nereik cia kviest daktaru :idd15: .Paslapcia matyt tikejos,kad mane uzdarys ir ta zaraza prie jos neprilips :idd14: .Neeeeeee.........nesulauksit :idd24: .Pats gydysiuos.Viskiu,alum,zinomais pasarais ir zinomais siloso misiniais.Vat taip ir ne kitaip :cool: .Vel islekia visi seryklon.Bandau paspet su visais ale kur gi tu te paspesi stypciodamas ant pirstu galu,su perkreipta is skausmo morda.Lekit be manes sakau,as pamazeliais darepliosiu.Del akiu dar bando rodyt solidaruma ir uzuojauta,bet antra kart paraginti nustriksi dziaugtis gyvenimu :wink: .Matau,ka jau akmeniu po kaklu pasidariau .I jau svetimi pradejo snairuot,kas cia do rupuze ant pirstu galu stripineja :shock: .Taip ir prastumiu diena.Toli nuo seryklu nestraukiu.Salia trinuos vis ka pilvan insimesdamas.Kita diena da graziau.Ponas dievas pamates,kad iki pasaru,nors ir keliais nureplioju,uzjobyjo ant kiekvieno kelio ir alkunes po gerus 8-12 skausmingus pisspuogius.Maza to, prisejo tokios kuinios pilna kietaji gomuri,taip,kad dabar ka nors nuryt pasidare toks pats malonumas kaip susikist kankorezi subinen :cry: .Pariso many par visus galus :evil: .Ale as visvien nepasduodu. Kad jau nebuciau visiska nasta, karstligiskai emiau mastyt, kuo tokioj situacijoj galeciau but naudingas.Sumetu verslo plana.Kadangi cia vyksta arsi kova del geresniu dienos gulyklu, tai sakau imsiu siulyt savo paslaugas.Tas, katram neuzteko vietos man pamoka,as atreplioju prie jo pageidaujamos vietos,nusiimu sliopkas,isskeciu nagas ir pasisukyju pora minuciu.Kam to neuztenka, prasizioju ir demonstruoju issesta gomuri.Vietos kaip mat atsiranda :wink: .Padariau bandyma,tai aplinkiniai staiga ima intensyviai dairytis in sonus,tipa manes ne nemato.Tingiai ziovauja i apsimesdami,kad staiga atsirado neatideliotinu reikalu tysia savo pyplius kuo toliau nuo manys :Bravo: .Isdesciau savo plana brangiausiajai O:-) .Ana nieka nesake :no: .Tik kazkaip negerai paziureja.Maza to pastebejau,kad ji eme mane pati tampyti po atokiausius fermos uzkampius.Taip supratau,kads jai sarmata buvo pries aplinkinius prisipazint,kad sitas sasuotas meitelis yr jos nuosavybe :idd32:.
DSCN1901.JPG
Nieko,nieko.........as ne pikta menantis,bet viska atsimenu :cool: .
Prastumiam dar dienele,a vakare numatytas zygis i italiska restorana.Visi viltingai manes klausineja,ar sugebesiu as i ji eiti.Aisku,paslapcia tikisi,kad neisiu.Ne velnio :idd24: .Eisiu.
Issipuosia te visi.Sukneles tik plazdena.Draugelis puse butelio odekolono ant saves susiverte.Sunelis uzsimove citrinos ir juros melio spalvos naujuntelaicius "Diesel" kedus.Net as bandau inkist savo aptinusias kalades i iseiginius kuntaplius :oops: .Zodziu, svente nusimato :wink: .
Atainam.Aplink tokia romantika :idd16: .Viskas balta.Muzikontai groja.Sakutes,saukstai prie kiekvienos lekstes trim eilem sudeti.Atnesa meniu.Rinkis ka nori ir viskas darmai :good: .Ziurau, ziurau as in ta meniu,i niekaip issirinkt nieko negaliu.Prirasyta visokiu meduzu,sraigiu a valgyt ner ka.Nu, sakau daug nemandravosiu.Imsiu kas man zinoma.Uzsisakau sudytos lasisos,ravioli ,ir antram zuvies.Psio.Pakaks.
Sedim,taip jau poniskai vyneli traukiam :oops: .Moterys atsizavet negali vaizdais pro langa.Jura osia.Nu kaip kine.Galu gale man ir zmonai atnesa tos lasisos.Pastato lekste,toj lekstej dar toks mazas lovys,a i ji prikresta siloso.Bandau suimt ta zuvi.......kur tau.Tokio plonumo tie gabaliukai,kad kiaurai matos.Po viena paimt jokiu sansu.Is visu susuku toki nedicka guzeli,padedu ant liezuvio,uzmetu kiek siloso ir ta beskone mase nekramtes nuryju :no: .Lasisa "sudyta",bet nuo druskos ji per kilometra turbut gulejo.Buc zinojes tai bent jau pasisudyciau.
DSCN1854.JPG
Laukiu tu makaronu.O vargeli :shock: .Ziuriu atvelka ateiviu laivo didumo lekste,o jos vidury keturios (KETURIOS) pasto zenkliuko didumo pagalveles is miltu palaistytos sviestu.Ale negi issiduosi,kad mes sava kaimi, tokiu makaronu,toky leksty su kaupu papraty valgyt %) .
Nuryjam i laukiam toliau.Draugelio dusia neatlaike sitos romantikos ir anas tyliai uzsako sau ir man po 100 degtinytes.Dzeriovnia.Nesupranta,kad italiskam restorane nieks vodkes neryja.Neaukleju as jo.Cykiai nuryju i psio.Nu negi daba zmogus vienas gers???Anas praso pakartot.Ir nors man siek tiek sarmata uz ji :oops: , nepriestarauju.Netgi sakyciau esu siek tiek dekingas :idd20: .
Is tolo matau....atkeliauja antrieji.Matau,kad velka tokio didumo dubeni,kokius pas mumi deda prie kaukazo aviganiu budos.Pasiziurau vidun.......aaaa jeeeeezau.......gul joj isilgai perpjauta 15 cm kuojike (tikras pavadinimas bais mandras,kad net nepamenu) susukta i du ritinelius,a salia jos is dviej pusiu po kazkokia kriaukle.Nu atnese -reik valgyt.Islupu ta kriaukles viduri,paspaudziu dantim a anas guminis ir da ka sucyps burnoj :bad: .Grait nuryju nekramtes nuo bedos toliau.Paknebinu ta zuvies stebukla.Nu tu kuuuur......a,isvirtas vandeny be absoliuciai jokio prieskonio tas mailius.Tos porcijos trecdaliu buvau sotus iki kaklo.Gerai,kad draugelis nors su tuom snapsu susiprato.Jam muset anksciau dasilo kuo cia kvepia :friends: .
Tai va,nei gere,nei valge paliekam sita stebuklinga uzeiga :pardon: .Grize namo dar pamucyjam atsivezta brendi ir lovyten.Kitas dienas nusprendziu skirt reabilitacijai.Beliko issprest maza problemele.O tai yra,sutramdyt draugelio kinderio hyper aktyvuma.Lekia,lenda i baseinus,ima svetimus daiktus,cypia ir tt.Nu ner jokios ramybes.Sakau, duokit man su tuo susitvarkyt.Nu,nu.....bandyk.Einam prie juros.Draugo zmona tuoj pat uzprotestuoja.Taigi lys vandenin,nuskes ir t.t.Nenuskes-nuraminu.Maza to niekur ir nelakstys.Netiki visi.Mano,kad man spuogu ir smegenyse pridygo :crazy: .Nuvarom prie juros,o vanduo dar nelabai ir siltas.Gal kiek siltesnis nei Baltijoj.Paleidziu vaiki,tas tiesiu taikymu vandenin.Viena banga numusa nuo koju,kita gerai pavolioja,vaikis cypdamas krantan.Viena problema isspresta.Ne su saldainiais vandenin neiviliosi.Pasisodinu ant gulto ta gyvsidabri ir konfiskuoju sabanoskes.Basom kojom soka lekt per ikaitusi zvirgzda ir tuoj pat ropsciasi atgalios ant gulto.Kojytas mat duria i degina.Antra problema isspresta.Vaikas ramiai sau zaidzia ant gulto ir leidzia ramiai gyvent.Ramyyybe :c07:. Tevai dekingi baisiausiai.Draugelis zada net alaus pastatyt.Bepigu statyt kai anas darmai.As jam priminsiu kai grisim nama :twisted: .
Tai va, voliojuos migiuose katrie esti pavesy.Mirkau kanopas suriam Egejo juros vandeny ir jau paskutine diena pries isvaziuojant visai pusetinai jauciuos.Spuogai patapo raudonai melyni bet neskausmingi,gomurys apsilupo ir spejo kiek apgyt.Taip,kad jau nuryju si bei ta.Dar netgi truputi ir idegiau.
DSCN1872.JPG
Vakarop sunelis prikibo prie manes.Sako tata,tu dar ant ciuozylu nevarinejai.Ainam persimesim lenktyniu.Zyze, zyze ir iszyze.Ainam.Jis jau jas isbandes visais rakursais,tai sako varysim dviem lygiagrecias takais.
DSCN1834.JPG
Matysim katras greiciau.Tinka :good: .Nu galvoju,as su savo mase tave viens du padarysiu :wink: .Aha noretum.As dar tik bandau isibeget anas vos ne ciuozyklos vidury.Prigulu ant nugaros,kojos istemptos kaip stygos priekin ir lekiu.Matau,kad tas jau vandeny.Inlekiu ir as istiestom kojom.Tu istiestu koju kulnais jau,kaaaaad joooobyyysiu in dugno plyteles :Yahoo!: ,tai tik keista kaip vanduo aplink neparudavo.Gerai,kad blioviau po vandeniu.But kaimyninis Egiptas girdejes :oops: .Kaip ruonis pilvu isreplioju is baseino,nusirangau iki gulto ir mano atrakcijos baigtos.Grizau i pradine,jau iprasta :bad: , busena.Vaiksciot galiu tik ant pirstu galu :twisted: .
Sekancia diena,ant pirstu galu, palikau issvajotaja zeme.Aplinkiniai itariai ziurejo,negaledami suprast, kas cia per dzebylas uzsiveise ,kuris arba raupsuotas arba vaiksto ant pirstu galu :P .
Brangioji O:-) ilgesingai atsiduso ir pareiske,kad labai noretu cia sugrizti spalio menesi.Ir as noreciau,mieloji....pratariau.Maniske trumpam sumedejo......veidu perbego lengvas nepasitikejimo su slapta viltimi seselis. 2030 m spali,pridejau :oops: .Jos lupas iskreipe paniekinanti sypsenele.Susidomejimas mano niekinga persona kaip mat dingo.Viskas atsistojo i savas vietas :wink: .
P.S Ryt darban :Yahoo!: :Yahoo!: :Yahoo!: .Ten bent jau pailsesiu kaip zmogus :beer: .
Geras veterinorius visad gali padeti blogam sokejui
Neaiskinkit ka turiu daryti,ir as nesakysiu kur turite eiti
User avatar
medziotojas
Administratorius
Administratorius
Posts: 19455
Joined: 2006-Jul-07 00:32
Location: Vilnius

Re: Atostogos

Post by medziotojas »

:ROFL: :lol: :good: na Artūrai ir pažvengiau kaip arklys :ROFL:

Toks jausmas kad aš irgi "paatostogavau" ...

Matyt apsisprendžiau... atostogausiu medžiotojų namelyje... arba pas Česką viloje :beer:
Medžioklė visą laiką yra, šiek tiek, paslaptinga !
Daugelį neišspręstų klausimų galime išspręsti, jei juos užmirštume ir išvažiuotume medžioti.
"Mes medžiojame ne todėl, kad žudytume, o žudome, kad medžiotume"
Ortegas Gasetas
User avatar
svetimas
Administratorius
Administratorius
Posts: 2623
Joined: 2006-Jul-30 18:32
Location: kaunas

Re: Atostogos

Post by svetimas »

:ROFL: smagios atostogos :good:
Gyvenu, kad medžiočiau - medžioju, kad širdis atsigautu
User avatar
marcco
Super Men
Super Men
Posts: 1684
Joined: 2006-Oct-06 13:03
Location: Šiauliai

Re: Atostogos

Post by marcco »

:ROFL: Žvengiu su garsu :ROFL: darbe :D
fukas
Administratorius
Administratorius
Posts: 2774
Joined: 2006-Jul-07 18:46
Location: Marijampolė

Re: Atostogos

Post by fukas »

Artūrai tu kaip visada savam stiliuky, na bet šitas aprašymas turbūt perspjovė visus kitus prieštai buvusius :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Briedis
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 877
Joined: 2006-Aug-02 11:58
Location: Vilnius

Re: Atostogos

Post by Briedis »

Artūrai - :good: aprašymas :) Nuotaika pakėlei! Tik gaila, kad nepailsėjai ten. Iš kitos pusės pažiūrėjus, jei ne bėdos, nebūtų ir tokio smagaus "atostogų" aprašymo :) Nėr to blogo.....
Tiesa, kaip moteris: nuoga gražiausia
User avatar
jura
Super Men
Super Men
Posts: 2465
Joined: 2006-Oct-05 21:09
Location: Šiauliai

Re: Atostogos

Post by jura »

Artūrai,aprašymas aukščiausio lygio :good: žvengėm iki ašarų :ROFL: mėgink pasiūlyti scenarijų rusų jumoristams,turėtų atostagos atsipirkt :beer:
Žodžiai "greit grįšiu" šuniui bereikšmiai.Jam aišku viena-tu IŠĖJAI.
Briedis
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 877
Joined: 2006-Aug-02 11:58
Location: Vilnius

Re: Atostogos

Post by Briedis »

jura wrote:Artūrai,aprašymas aukščiausio lygio :good: žvengėm iki ašarų :ROFL: mėgink pasiūlyti scenarijų rusų jumoristams,turėtų atostagos atsipirkt :beer:
Ką ten atsipirkt, dar ir kitom atostogom gautūsi pelno :)
Tiesa, kaip moteris: nuoga gražiausia
User avatar
30-06
Administratorius
Administratorius
Posts: 2079
Joined: 2006-Jul-07 20:49
Location: Vilnius

Re: Atostogos

Post by 30-06 »

:idd20: :D Nu ja,ja vyriokai :D .Dabar jau ir man kazkaip linksmiau :roll: .A tadu tai nebais tom linksmybem kvepejo :no: .
Zinokit.......nuostabiausios atostogos yr Lietuvos pelkej :crazy: .Ten kur grybai,ezerai,gandrai ir uodai :good: . Tik pabandyk sitiems.... :angel: :idd14: :idd16:.... dievo sutverimams tai irodyt %) .Prazilsi :sorry: .
Geras veterinorius visad gali padeti blogam sokejui
Neaiskinkit ka turiu daryti,ir as nesakysiu kur turite eiti
fukas
Administratorius
Administratorius
Posts: 2774
Joined: 2006-Jul-07 18:46
Location: Marijampolė

Re: Atostogos

Post by fukas »

Artūrai o tai nieko ir nereikia įrodinėti, Dievo sutvėrimai važiuoja skrudintis, o tu į pelkę, visi sveiki ir laimingi susitinka po 10 d. namuose :)
User avatar
medziotojas
Administratorius
Administratorius
Posts: 19455
Joined: 2006-Jul-07 00:32
Location: Vilnius

Re: Atostogos

Post by medziotojas »

Medžioklė visą laiką yra, šiek tiek, paslaptinga !
Daugelį neišspręstų klausimų galime išspręsti, jei juos užmirštume ir išvažiuotume medžioti.
"Mes medžiojame ne todėl, kad žudytume, o žudome, kad medžiotume"
Ortegas Gasetas
Gedasas
Super Men
Super Men
Posts: 1592
Joined: 2006-Aug-10 15:25
Location: Pirčiupiai

Re: Atostogos

Post by Gedasas »

30-06 wrote::idd20: :D Nu ja,ja vyriokai :D .Dabar jau ir man kazkaip linksmiau :roll: .A tadu tai nebais tom linksmybem kvepejo :no: .
Zinokit.......nuostabiausios atostogos yr Lietuvos pelkej :crazy: .Ten kur grybai,ezerai,gandrai ir uodai :good: . Tik pabandyk sitiems.... :angel: :idd14: :idd16:.... dievo sutverimams tai irodyt %) .Prazilsi :sorry: .
nu jo blyn... :D pailsejai... , kita kart inkalbek i kokius druskininkus ar palanga , a vdrug pasirasys :D
Post Reply