Gal žinai... ?

Visa, kas nesusiję su medžiokle.
Сообщения не связанные с охотой.
User avatar
30-06
Administratorius
Administratorius
Posts: 2079
Joined: 2006-Jul-07 20:49
Location: Vilnius

Re: Gal žinai... ?

Post by 30-06 »

:) Na, uz zemaitukus tai gauna.Anie paveldas yr.Tai pilnai gali but,kad ir sunys itraukti.Supaisysi ten ta EU durnyna :no: .
Geras veterinorius visad gali padeti blogam sokejui
Neaiskinkit ka turiu daryti,ir as nesakysiu kur turite eiti
User avatar
GRIZLEY
Super Men
Super Men
Posts: 1884
Joined: 2008-Jan-01 23:12
Location: vilnius

Re: Gal žinai... ?

Post by GRIZLEY »

jo tai tiesa ,o jai laika nemaziau 10 lietuviu skaliku,tad nuo europos gauni 10stuku litovu i metus
Kas globoja, tas ir medžioja
User avatar
jura
Super Men
Super Men
Posts: 2465
Joined: 2006-Oct-05 21:09
Location: Šiauliai

Re: Gal žinai... ?

Post by jura »

jaučiu atsigautu lietuvių skalikų veislės populiarumas žaibiškai :)
Žodžiai "greit grįšiu" šuniui bereikšmiai.Jam aišku viena-tu IŠĖJAI.
User avatar
Strelcius
Super Men
Super Men
Posts: 3719
Joined: 2006-Aug-01 21:30
Location: Kaunas
Contact:

Re: Gal žinai... ?

Post by Strelcius »

biznis vistiek neiseina :D , bet iniciatyva sveikintina :good:
Lietuvis
fukas
Administratorius
Administratorius
Posts: 2774
Joined: 2006-Jul-07 18:46
Location: Marijampolė

Re: Gal žinai... ?

Post by fukas »

kolegos pasidalinkit mintimis/patirtimi apie buitinius elektrinius mėsos malimo įrenginius, pribrendo reikalas pirkti rimtą reikalą :roll:
User avatar
jura
Super Men
Super Men
Posts: 2465
Joined: 2006-Oct-05 21:09
Location: Šiauliai

Re: Gal žinai... ?

Post by jura »

ranka paskaudo kol du šerniecus su rankena sumalei :D pamėginau prieš kokius 3 metus kažkokios neaiškios firmeles/vitek/,tai neseniai padarė labanakt :( i da kol veikė ji kažkaip labiau traiškė negu malė :pardon: man su rankine daug gražiau susimal :)
Žodžiai "greit grįšiu" šuniui bereikšmiai.Jam aišku viena-tu IŠĖJAI.
medzioklis
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 1238
Joined: 2006-Sep-06 12:13
Location: Trakai

Re: Gal žinai... ?

Post by medzioklis »

Bandziau nusipirkti rankine mesmale.Nuvaziavau i gariunus.Sakau duokit man mesmale.O pardaveja sako:Jus norit mesa malti ar kam padovanoti.As jai sakau :o koks skirtumas. JI mam sako:jeigu sau tai reikia pirkti kur mesa maltu o padovanojimui bet kokia.As- man reikia paciam ir butinai kad mesa maltu.Pardaveje:pirkite sita tikrai mesa mals.Paziurejau rusu gamybos galvoju bus viskas gerai.Parsiveziau namo - NEMALA nors susikisk tu ja i sikna.
User avatar
Strelcius
Super Men
Super Men
Posts: 3719
Joined: 2006-Aug-01 21:30
Location: Kaunas
Contact:

Re: Gal žinai... ?

Post by Strelcius »

pas mane kenwodas 440w, max locked - 1.4kw bet jau uzia tai jopt...!!!! bet ir ryja viska ka sukisi, pastriges net su bebru nebuvo kiek pamenu. ryja jau kokius 4 -5 metus maziausiai :good:
galetu labiau malti nei trinti. kad mesa maziau traiskytusi itariu reiktu ziureti su kuo platesne gerkle.
Lietuvis
User avatar
marcco
Super Men
Super Men
Posts: 1684
Joined: 2006-Oct-06 13:03
Location: Šiauliai

Re: Gal žinai... ?

Post by marcco »

Strelcius wrote:pas mane kenwodas 440w, max locked - 1.4kw bet jau uzia tai jopt...!!!! bet ir ryja viska ka sukisi, pastriges net su bebru nebuvo kiek pamenu. ryja jau kokius 4 -5 metus maziausiai :good:
galetu labiau malti nei trinti. kad mesa maziau traiskytusi itariu reiktu ziureti su kuo platesne gerkle.
Vo pas man tas pats :) ka tik fukeviciui telefonu pasakojau :) pravda ka garsas kaip F1 pamirsau pasakyt :D
User avatar
Strelcius
Super Men
Super Men
Posts: 3719
Joined: 2006-Aug-01 21:30
Location: Kaunas
Contact:

Re: Gal žinai... ?

Post by Strelcius »

kiek pamenu jis sake, kad F1 garsa girdi pilvu, tai kurcias neliks :D
Lietuvis
User avatar
Darius74
Jaunas medžiotojas
Jaunas medžiotojas
Posts: 328
Joined: 2009-May-20 21:36
Location: Vilnius

Re: Gal žinai... ?

Post by Darius74 »

jura wrote:ranka paskaudo kol du šerniecus su rankena sumalei :D pamėginau prieš kokius 3 metus kažkokios neaiškios firmeles/vitek/,tai neseniai padarė labanakt :( i da kol veikė ji kažkaip labiau traiškė negu malė :pardon: man su rankine daug gražiau susimal :)
Esu ne vieną dešimtį kilogramų mėsos per rankas mėsmale perleidęs, ir žvėrienos, ir naminio kumpio. Kai tėvukui atveždavo po tris šernus, buvo elektrinę iš mės kombinato atsivežęs. Bet pabandes :bad: , numetė i šoną ir grįžom prie paveldo :good: , didelės rankinės mėsmalės. Elekrinė nu niekaip nejaučia mėsos kietumo, mala bendra tvarka, pradėjus kištis peiliukui sausgyslėmis, pradeda traiškyt mėsą. O su rankine visai kitas reikalas - suki, suki, šratas grankulkės pakliūna, atgal atsuki :D . Kuo didesnis numeris (dydis) mėsmalės, platesnis bunkeris, platesnis mostas rankena ir lengviau bei kur kas greičiau veiksmas vyksta. Su maža (standartinė, kur dažnas turim virtuvėje, tėvukas leisdavo tik dešroms česnakus sumalti). Dabar nepasakysiu, koks dydis (skaičius) mėsmalės pas mane, ar 22 ar 32, reik pasižiūrėt. Kažkas panašaus kaip nuorodoj
http://www.gandermountain.com/modperl/p ... r&i=433659
http://www.sausage-stuffer.com/W61232_h ... inders.htm
Prisuki tokia mėsmalę ant lentos, dedi ant stalo, suki kumpį į dešras.
Dėl kokybės parduodamų internete neisivaizduoju, svarbu metalas geras pakliūtu, kad veržiant neskiltu ir peiliuką pagalast eitu. Kainų ir gamintojų įvairovė. O daugiau juk nieko mandro tose rankinėse mėsmalėse nėra. Lietuvoje parduodant senų patikimų didelių mėsmalių turgeliuose neteko matyt, nelabai ir ieškojau. Kol kas pasilieku prie rankinės mašinkos :wink:
User avatar
medziotojas
Administratorius
Administratorius
Posts: 19455
Joined: 2006-Jul-07 00:32
Location: Vilnius

Re: Gal žinai... ?

Post by medziotojas »

Gal kas žino kur būtų galima nupirkti nebrangiai apie 55 kv. metrus PVC - linoliaumo ?
Medžioklė visą laiką yra, šiek tiek, paslaptinga !
Daugelį neišspręstų klausimų galime išspręsti, jei juos užmirštume ir išvažiuotume medžioti.
"Mes medžiojame ne todėl, kad žudytume, o žudome, kad medžiotume"
Ortegas Gasetas
Blicas

Re: Gal žinai... ?

Post by Blicas »

Gal kas nors daro uzsakymus is JAV ir padetu isigyti toki daikta?
http://kalinkaoptics.com/mounts/ak-vepr ... inish.html
fishbone
Naujokas
Posts: 1
Joined: 2013-Dec-24 11:11

Re: Gal žinai... ?

Post by fishbone »

sveiki ! Kas žinote, kada bus Lietuvos taksidermistų varžybos 2014 . Gal kas esat dalyvavę kas nors iš forumo .?
User avatar
medziotojas
Administratorius
Administratorius
Posts: 19455
Joined: 2006-Jul-07 00:32
Location: Vilnius

Re: Gal žinai... ?

Post by medziotojas »

Gal kas galite žmogui padėti ? Reik jam pelėdos iškamšos, kad net verkia :cool: Jei turite kas kokių žinių, susisiekite prašau su manim, reik žmogeliui pagelbėti :pardon:
Medžioklė visą laiką yra, šiek tiek, paslaptinga !
Daugelį neišspręstų klausimų galime išspręsti, jei juos užmirštume ir išvažiuotume medžioti.
"Mes medžiojame ne todėl, kad žudytume, o žudome, kad medžiotume"
Ortegas Gasetas
Post Reply