SOS

Visa, kas nesusiję su medžiokle.
Сообщения не связанные с охотой.
User avatar
DJ
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 955
Joined: 2006-Aug-08 09:23
Location: Vilnius - Varėna

Re: SOS

Post by DJ »

marcco wrote:sveiki,
reikia konsultacijos, ar pagalbos iš kompiuterastorių :)
žo lūžo išorinis kietas diskas WD 2TB. Sykiu su juo lužo ir kokie 500GB nuotraukų - paskutinių trijų metų "derlius" :( Gal kas žinot maksimaliai patikimą meisterį galėsiantį padėt iškrapštyt tai kas iškrapštoma? :roll: Kap tai prisbijau an šarlatano užsiraut, ka po jo nebiškarpštys jau nieks :roll:
WD elements turbut buva...

zodziu kolega tau nusimato du varijantai, pigus ir brungus, pigus tai kad nunesi ta kieta diska meistriukams kurie ji isims is dezutes ir pabandys pajungt tiesiai prie kompo, galbut sugedo ne diskas o jo kontroleris stovintis dar pries diska toje dezuteje, arba disko valdiklis, tokia mikroschema apacioj kieto disko, ji galima pritaikyt suradus toki pati diska araba tokios serijos diska, cia butu pigus varijantas.

brungus - jei sugedo vistik pats diskas, nulege galva ar pan, tada ji reik ardyt, ieskot donoro (identisko disko) ir bandyt nuskaitinet pavirsiu, tas daroma laboratorijoje, tuo uzsiima kaip jau minejo abakas dar "mano duomenys" ir kiti kas skelbiasi, niekas is ju neduos 100% kad viskas issikels, ir visas sitas malonumas prasideda nuo mazdaug 1 kg lt.

taigi jei duomenys is tiesu svarbus neneski taisyklele nes gali prikiaulint nebeatstatomai, kreipkis i minetas istaigas jos irgi prades nuo to pigaus varijanto ir jei pasirodys kad reik brungaus tada informuos su kaina, joks auksarankis tau to nepadarys namie nes tam kaip minejau reik laboratoriniu salygu ir spc irangos kuri dafiga kainuoja ir zmogelis jei tuo neuzsiimineja profesionaliai jos neipirks
Tik medžiotoju tapes žmogus išsiskyrė iš kitų gyvūnų (G.Klark)
User avatar
marcco
Super Men
Super Men
Posts: 1684
Joined: 2006-Oct-06 13:03
Location: Šiauliai

Re: SOS

Post by marcco »

DJ wrote:
prasti popieriai. pagal simptomus "head crash". "Abakas" duomenis atstatyt daugmaž, ale kaina nuo 1K tik ne lt, o eur :( panašu kad fotkių teks naujų prifotkyt, o diską palaikysim geresniem laikam.. :/
User avatar
DJ
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 955
Joined: 2006-Aug-08 09:23
Location: Vilnius - Varėna

Re: SOS

Post by DJ »

marcco wrote:
DJ wrote:
prasti popieriai. pagal simptomus "head crash". "Abakas" duomenis atstatyt daugmaž, ale kaina nuo 1K tik ne lt, o eur :( panašu kad fotkių teks naujų prifotkyt, o diską palaikysim geresniem laikam.. :/
gali pabandyt i mano duomenis pasiskambint, jie pigesni budavo kiek teko susidurt su visu situ reikalu
Tik medžiotoju tapes žmogus išsiskyrė iš kitų gyvūnų (G.Klark)
User avatar
marcco
Super Men
Super Men
Posts: 1684
Joined: 2006-Oct-06 13:03
Location: Šiauliai

Re: SOS

Post by marcco »

Dairausi gražaus nedidelio medžioklinio, ar gamtiško bronzinio bareljefo ant antkapio. Aiškios vizijos dar nėra, įdomūs visokie varijantai. Gal vokiečiai, ar kokie poliakai kažką panašaus turi? Gal kas matėt, ar susidūrėt?
User avatar
medziotojas
Administratorius
Administratorius
Posts: 19455
Joined: 2006-Jul-07 00:32
Location: Vilnius

Re: SOS

Post by medziotojas »

Pas mane irgi dilema - ką ant tėvo antkapio dėti :(
Medžioklė visą laiką yra, šiek tiek, paslaptinga !
Daugelį neišspręstų klausimų galime išspręsti, jei juos užmirštume ir išvažiuotume medžioti.
"Mes medžiojame ne todėl, kad žudytume, o žudome, kad medžiotume"
Ortegas Gasetas
fukas
Administratorius
Administratorius
Posts: 2774
Joined: 2006-Jul-07 18:46
Location: Marijampolė

Re: SOS

Post by fukas »

kolegai antkapį medžiotojoiška simbolika (skrybėlė, ažuolo lapai ir gilės) išgraviravimo, atrodo neblogai
User avatar
GRIZLEY
Super Men
Super Men
Posts: 1884
Joined: 2008-Jan-01 23:12
Location: vilnius

Re: SOS

Post by GRIZLEY »

azuolo lapus su gilem jai kam reikia galiu padaryt kaltus
Kas globoja, tas ir medžioja
User avatar
iz27e
Varovas
Varovas
Posts: 27
Joined: 2007-Oct-09 09:32

Re: SOS

Post by iz27e »

gal zino kas nors kur vilniuje remontuoja automatines pavaru dezes ? bmw x5 parejo automatas. is anksto dekingas :beer:
medzioklis
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 1238
Joined: 2006-Sep-06 12:13
Location: Trakai

Re: SOS

Post by medzioklis »

Prie Avizeniu APD servisas
User avatar
iz27e
Varovas
Varovas
Posts: 27
Joined: 2007-Oct-09 09:32

Re: SOS

Post by iz27e »

aciu medzioklis :beer:
User avatar
DJ
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 955
Joined: 2006-Aug-08 09:23
Location: Vilnius - Varėna

Re: SOS

Post by DJ »

Pagarba forumui :)

turiu tokia problem kaip nemaza alkogolio uzpirkima.... gal kas galit pagelbet? nu kaina, kiekis ? nu veseilia mano rugseji tai reik :) :pardon:
Tik medžiotoju tapes žmogus išsiskyrė iš kitų gyvūnų (G.Klark)
User avatar
GRIZLEY
Super Men
Super Men
Posts: 1884
Joined: 2008-Jan-01 23:12
Location: vilnius

Re: SOS

Post by GRIZLEY »

paskambink man ryt po pietu DJ
Last edited by GRIZLEY on 2017-May-22 13:46, edited 1 time in total.
Kas globoja, tas ir medžioja
Gedasas
Super Men
Super Men
Posts: 1592
Joined: 2006-Aug-10 15:25
Location: Pirčiupiai

Re: SOS

Post by Gedasas »

DJ wrote:Pagarba forumui :)

turiu tokia problem kaip nemaza alkogolio uzpirkima.... gal kas galit pagelbet? nu kaina, kiekis ? nu veseilia mano rugseji tai reik :) :pardon:
nugi sveikinimai kaimyns :beer: jei kas po veseilios liks , tai pazvanyk :roll: :D
User avatar
DJ
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 955
Joined: 2006-Aug-08 09:23
Location: Vilnius - Varėna

Re: SOS

Post by DJ »

Gedasas wrote:
DJ wrote:Pagarba forumui :)

turiu tokia problem kaip nemaza alkogolio uzpirkima.... gal kas galit pagelbet? nu kaina, kiekis ? nu veseilia mano rugseji tai reik :) :pardon:
nugi sveikinimai kaimyns :beer: jei kas po veseilios liks , tai pazvanyk :roll: :D
dzekui uz sveikinima kaimyns, jau kap grysiu soscinen tai bucinai pazvanysiu :beer:
Tik medžiotoju tapes žmogus išsiskyrė iš kitų gyvūnų (G.Klark)
User avatar
DJ
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 955
Joined: 2006-Aug-08 09:23
Location: Vilnius - Varėna

Re: SOS

Post by DJ »

GRIZLEY wrote:paskambink man ryt po pietu DJ

860323967
kolega buvau uzsikases darbais :( kada skambtelt tau?
Tik medžiotoju tapes žmogus išsiskyrė iš kitų gyvūnų (G.Klark)
Post Reply