"Sušlubavo" sveikata

Visa, kas nesusiję su medžiokle.
Сообщения не связанные с охотой.
wingas777
Administratorius
Administratorius
Posts: 396
Joined: 2009-Jul-31 11:03
Location: Panevezys(Chicago)-Birzai-Zarasai

"Sušlubavo" sveikata

Post by wingas777 »

Jeigu Tata pritars,siūlau temą,o tuo pačiu ir klausimą-kokia priemonė galėtų padėti esant nugaros skausmui(radikulitui)?Vaistai atpuola mano atveju,nes turiu alergiją praktiškai visiems "valdiškiems" vaistams kurie kitiems šiuo atveju padėtų :cry: Manau šioje temoje galėtumėm pasidalinti liaudiškos medicinos priemonėmis ir gydymo metodais :)
laikas praleistas medžioklėje neįskaičiuojamas į gyvenimo trukmę
wingas777
Administratorius
Administratorius
Posts: 396
Joined: 2009-Jul-31 11:03
Location: Panevezys(Chicago)-Birzai-Zarasai

Re: "Sušlubavo" sveikata

Post by wingas777 »

Laukiu protingų patarimų dėl "radikulito"(dvi paros jau kankinuosi).Dėkui
laikas praleistas medžioklėje neįskaičiuojamas į gyvenimo trukmę
User avatar
medziotojas
Administratorius
Administratorius
Posts: 19455
Joined: 2006-Jul-07 00:32
Location: Vilnius

Re: "Sušlubavo" sveikata

Post by medziotojas »

Na panašų skyrelį turime, tik jis daugiau skirtas pagyvenusiems medžiotojams, kada juos miške ištinka staigūs insulto priepuoliai ir kaip suteikti pirmą pagalbą http://www.medziotojas.eu/forumas/viewt ... ?f=4&t=144 deja jaunimui tai kol kas neaktualu, nors vis daugiau jaunų žmonių ištinka insultai.

Na o dabar apie tavo - mano "ligą". Tokią bėda turėjau, kol man "neišlaužė" ant stalo stuburo. Kažkada kai jaunas ir durnas buvau, tampiau rūsiuose geležis ir taip auginau raumenis, o gal senatvės ligas :pardon: Pasirodo pas mane biski diskai stuburo pasikreipę buvo, nuo visokių didelių svorių tampymo. Kada "atlaužė" puse dienos vaikščiojau Г raidės pavidalo poza, bet sakė ryte būsi kaip naujas :Yahoo!: Taip ir buvo, nors anksčiau man padėdavo tik pleistrai, ir geriausi rusiškos gamybos "percovie" - pipiriniai jei gerai pamenu, kuriuos užsiklijavus stuburkaulio apačioje, po keleto minučių pradėdavo veikti ir vaikščiodavau su "degančiu" užpakaliu. Bet padėdavo kuriam laikui. Taip kad pirmiausia išsityrk stuburą, ar neturi ten problemų, o paskui jau visą kitą. :wink:
Medžioklė visą laiką yra, šiek tiek, paslaptinga !
Daugelį neišspręstų klausimų galime išspręsti, jei juos užmirštume ir išvažiuotume medžioti.
"Mes medžiojame ne todėl, kad žudytume, o žudome, kad medžiotume"
Ortegas Gasetas
User avatar
medziotojas
Administratorius
Administratorius
Posts: 19455
Joined: 2006-Jul-07 00:32
Location: Vilnius

Re: "Sušlubavo" sveikata

Post by medziotojas »

Noriu mesti rūkyti ir šiandien išgirdau apie "elektroninę cigaretę" http://www.lafesta.lt/1204-elektroninls-cigaretls.html , http://www.elektroninescigaretes.lt/index.php/duk , http://www.balsas.lt/naujiena/189478/el ... e-cigarete

Gal kas jau esate bandes ?
Medžioklė visą laiką yra, šiek tiek, paslaptinga !
Daugelį neišspręstų klausimų galime išspręsti, jei juos užmirštume ir išvažiuotume medžioti.
"Mes medžiojame ne todėl, kad žudytume, o žudome, kad medžiotume"
Ortegas Gasetas
User avatar
30-06
Administratorius
Administratorius
Posts: 2079
Joined: 2006-Jul-07 20:49
Location: Vilnius

Re: "Sušlubavo" sveikata

Post by 30-06 »

Jeigu tikrai NORI mesti rukyti,tai tiesiog imi ir nuo rytdienos nerukai.O jei tik isivaizduoji,kad nori mesti,tai nepades jokie ismislai :cool: .Is patirties sneku :wink: .
Geras veterinorius visad gali padeti blogam sokejui
Neaiskinkit ka turiu daryti,ir as nesakysiu kur turite eiti
User avatar
svetimas
Administratorius
Administratorius
Posts: 2623
Joined: 2006-Jul-30 18:32
Location: kaunas

Re: "Sušlubavo" sveikata

Post by svetimas »

Rukiau 14,5 metu meciau rukyt tada kai suvokiau kad sitas sudas tikrai prie gero neatves. Paprasciausiai ryte pabudau ir neberukiau, o tas pasakymas meginau, neisejo parodo viena kad esate visiski MYZNIAI jai negalit saves valdyt. :cool:
Gyvenu, kad medžiočiau - medžioju, kad širdis atsigautu
User avatar
Giesa
Jaunas medžiotojas
Jaunas medžiotojas
Posts: 300
Joined: 2009-Aug-05 23:29
Location: Kaunas

Re: "Sušlubavo" sveikata

Post by Giesa »

Mesti rukyti mintis gera, sekmes įgyvendinti (nerukau jau 5m. :Yahoo!: )
senelis
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 523
Joined: 2006-Nov-23 13:21
Location: SIAULIAI

Re: "Sušlubavo" sveikata

Post by senelis »

aš nerukau dar tik 47metus nors rukant pokelio neužtekdavo :no:
User avatar
Maras
Jaunas medžiotojas
Jaunas medžiotojas
Posts: 223
Joined: 2007-Aug-01 14:14
Location: Kaunas-Vilnius-Kaunas

Re: "Sušlubavo" sveikata

Post by Maras »

Na, mano nerūkančio stažas nedidelis, bet pritariu, kad mesti reikia ryte pabudus arba vakare užmiegant :)
Jokių mažinimų, pleistrų, ar panašių nesamonių...
arz
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 688
Joined: 2010-Mar-29 17:54
Location: Vilnius

Re: "Sušlubavo" sveikata

Post by arz »

Aš mečiau prie metus, po 23 m. rūkimo. Visada įsivaizdavau, kad nepavyks. O vieną dieną ėmiau ir mečiau. Vakare (penktadienį) liko pora cigarečių. Atsikimšau bucelaitį :icc06: , parūkiau, paragavau (normaliai) ir nulūžau miego %) . Ryte acikėliau, atsikimšau bucelaitį (kitą), išgėriau, nulūžau :bad: . Neberūkiau nes nebeturėjau, o eiti iki parduotuvės (patys suprantat) cingėjau. Sekmadienį tas pats :icc09: . O pirmadienį į darbą, kaip agurkėlis. Va taip, tokia istorija.

PS. Patarimas, tik geriau būtų be tų bucelaičių.
Gedasas
Super Men
Super Men
Posts: 1592
Joined: 2006-Aug-10 15:25
Location: Pirčiupiai

Re: "Sušlubavo" sveikata

Post by Gedasas »

raiks ir man uzgerc kokia savaitele :roll:
User avatar
Marius1971
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 1252
Joined: 2009-Jul-27 10:26

Re: "Sušlubavo" sveikata

Post by Marius1971 »

Gedasai, pretenduoju i sabutylnykus :friends:
Gedasas
Super Men
Super Men
Posts: 1592
Joined: 2006-Aug-10 15:25
Location: Pirčiupiai

Re: "Sušlubavo" sveikata

Post by Gedasas »

Marius1971 wrote:Gedasai, pretenduoju i sabutylnykus :friends:
atostogu raiks aic :roll: :crazy: :D
User avatar
Dj Šarūnas
Stažuotojas
Stažuotojas
Posts: 140
Joined: 2009-Feb-25 21:05
Location: Vilnius-Gelvonai-Ukmerge

Re: "Sušlubavo" sveikata

Post by Dj Šarūnas »

Balandžio ketvirtą dieną buvo lygiai dešimt metų, kaip nė lašo... T.Y.: nei alaus, nei vyno, nei šnapšės, nei kitų laipsnių turinčių gėralų... (nei per Kalėdas, nei per Naujus, ir net "NE" šampei)... :P
Rugpjūčio aštuntą bus aštuoni, kaip nė dūmo... Kai papsėjau sueidavo po du pakelius Astros per parą... Pabaigoj tampiau pypkutes, o prieš mesdamas metus sąžiningai po pakelį LM'o arbe Klaipėdos (kai litų trūkdavo)... Ir jokių mažinimų, pleistrų, kramtomų ar pan... Pasirinkom datą (mano brangiosios gimčė) ir pirmyn... %)
Taigi mano patirtis rodo, kad mesti pavyks tik tada, kai aiškiai PAJUSIT :twisted: skirtumą tarp "NORIU" :x ir "NORĖČIAU" :sorry: ...
:friends: P.S.: Ir atkreipkit dėmesį, - rukyt ir gert nebemadinga... :crazy:
Groju, muzikuoju, kartais balon įvažiuoju... (dj2008dj@gmail.com arba tel.: 8 656 879 79)
NP, 3,3 TD, 35" MT. "...NP 3,3TD - geriau vyrai nesuras...";) ;) Skype: - djsarunelis
User avatar
sonyx
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 509
Joined: 2006-Oct-15 21:27
Location: Utena

Re: "Sušlubavo" sveikata

Post by sonyx »

svetimas wrote: Paprasciausiai ryte pabudau ir neberukiau, o tas pasakymas meginau, neisejo parodo viena kad esate visiski MYZNIAI jai negalit saves valdyt. :cool:
ar tikrai ryte neuzsirukei? myzniai nemyzniai- ruko tas kas nori rukyt :)
Gamtos viespats ne tas, kuris naikina, bet tas, kuris kuria. Tik giliai moksliskai, o ne ukiskai savanaudiskas gamtos pertvarkymas duos naudos zmonijai.
Tadas Ivanauskas
Post Reply