Šurpa

Jūsų ir mūsų žvėrienos receptai.
Охотничие блюда.
wingas777
Administratorius
Administratorius
Posts: 396
Joined: 2009-Jul-31 11:03
Location: Panevezys(Chicago)-Birzai-Zarasai

Re: Šurpa

Post by wingas777 »

Nu tu "gyvačiukas",Jura-toks seilėtikis prasidėjo pamačius tą vaizdą... :evil: A ne iš Šiaurinią šitie vaizdai???
laikas praleistas medžioklėje neįskaičiuojamas į gyvenimo trukmę
User avatar
jura
Super Men
Super Men
Posts: 2465
Joined: 2006-Oct-05 21:09
Location: Šiauliai

Re: Šurpa

Post by jura »

nee,šiauriniam buva kirvio sriuba,darėm iš to kas po ranka pakliuva,o čia siauram išrinktųjų ratui :D praėjusio sekmadienio pietūs :beer:
Žodžiai "greit grįšiu" šuniui bereikšmiai.Jam aišku viena-tu IŠĖJAI.
User avatar
saras1
Stažuotojas
Stažuotojas
Posts: 99
Joined: 2010-Jun-20 18:04
Location: Ukmerge

Re: Šurpa

Post by saras1 »

Na va sestadieni bandziau virti šurpa pagal jusu duota receptuka, gavosi tiesiog puikiai,visi iskart recepto pradejo prasyt,puodas greitai istustejo kaip mat :Yahoo!: :beer:
šurpa
šurpa
Medžioklė-tai mano religija!
arz
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 688
Joined: 2010-Mar-29 17:54
Location: Vilnius

Re: Šurpa

Post by arz »

Šurpa aišku gerai ir gerai, kad gaunasi. Aš čia neįtemą. Pažiūrėjau foto. Graži laužavietė. :good: Aš ir kieme galvoju kažką panašaus į laužavietę susitęsti. Klausimai: Kai daug palyja, ar daug vandens lieka? O gal yra drenažas? Ar panaudojus laužavietė uždengiama? Koks diametras? Iš ko padarytas padas? :c26:
User avatar
Marius1971
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 1252
Joined: 2009-Jul-27 10:26

Re: Šurpa

Post by Marius1971 »

arz wrote:Šurpa aišku gerai ir gerai, kad gaunasi. Aš čia neįtemą. Pažiūrėjau foto. Graži laužavietė. :good: Aš ir kieme galvoju kažką panašaus į laužavietę susitęsti. Klausimai: Kai daug palyja, ar daug vandens lieka? O gal yra drenažas? Ar panaudojus laužavietė uždengiama? Koks diametras? Iš ko padarytas padas? :c26:
paklausk eniargiatikos mynystro-Sekmoko dėl laužavietės, jis tau dar pvm padidins ir sąskaitą faktūrą už kiekvieną pakakojimą gausi, ba energetiškai neišnaudosi karšto šūdo :twisted: buržujus blyn laužavietė su drenažu....... :good:
p.s. galiu "niabrangiai" dujus atvesti į laužavietę... :pardon:
User avatar
saras1
Stažuotojas
Stažuotojas
Posts: 99
Joined: 2010-Jun-20 18:04
Location: Ukmerge

Re: Šurpa

Post by saras1 »

arz wrote:Šurpa aišku gerai ir gerai, kad gaunasi. Aš čia neįtemą. Pažiūrėjau foto. Graži laužavietė. :good: Aš ir kieme galvoju kažką panašaus į laužavietę susitęsti. Klausimai: Kai daug palyja, ar daug vandens lieka? O gal yra drenažas? Ar panaudojus laužavietė uždengiama? Koks diametras? Iš ko padarytas padas? :c26:
Žinok cia ne pas save namuose virem, ta lauzaviete cia uz moletu prie ezerioko vieno tai nk tau aiskaus nepasakysiu, plotis mazdaug 1,5m, dugne yra idetas gelezinis padeklas,drenazo nemaciau bet atrodo viskas susigeria i zeme po dugneliu, o siaip ji nedengiama kiek zinau bet nieks nedraudzia pasidaryt kad butu dengiama :D
Medžioklė-tai mano religija!
arz
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 688
Joined: 2010-Mar-29 17:54
Location: Vilnius

Re: Šurpa

Post by arz »

Ačiū, supratau. :good: Vadinasi pramąstysim kaip te, kad vanduo nesikauptų. O dėl dujų susbėgsim per varyminę. :beer:
egoas
Varovas
Varovas
Posts: 41
Joined: 2013-Dec-27 20:19
Location: Utena
Contact:

Re: Šurpa

Post by egoas »

na bandom siuo metu siurpa namuose pasigaminti :P
Post Reply